panelarrow

apartner-zakopane.pl

najlepsze wspomnienia z podróży

Z jakich powodów reklama na billboardzie jest skuteczna?

Umiejętna reklama to dzisiaj praktycznie wszystko. A później się dziwimy, że firmy beznadziejnie nam płacą. Niby skąd pracodawca jest w stanie wziąć pieniądze, skoro najzwyczajniej w świecie praktycznie wszystko inwestuje w promocję? To oczywiście przesada, to nie reklama jest najistotniejszą przyczyną tego, że akurat nasze przeciętne pensje nie są OK. Chciałbym zatem przedstawić zalety inwestowania w reklamę billboardową. Według mnie billboard w gdańsku jest w stanie zagwarantować nie tak znowu mało zysków!

Billboard

Autor: Ursula Stalder
Źródło: http://www.flickr.com
Jednak powinny być spełnione jakieś warunki! Czyli przykładowo billboard powinien być korzystnie położony. Najkorzystniejsze miejsce na promocję to centrum sporego osiedla. Sam prowadzę niewielką restaurację z włoską kuchnią. Kiedy umieściłem jej reklamę na billboardzie – na warszawskiej Sadybie, zauważyłem znaczny wzrost telefonów z tej dzielnicy. To dobrze pokazuje, że jeżeli chcieć promować się na billboardach, to należy się pośpieszyć, zająć najbardziej atrakcyjne miejscówki.

Poznałem naprawdę wielu właścicieli przedsiębiorstw, którzy myślą, że reklama na billboardzie niemalże uratowała ich biznes. Wcale nie przesadzam – w końcu reklama daje dużo dobrego. Gdyby tak nie – kliknij – było, pewnie reklama billboardowa nie byłaby tak mocno popularna. Pamiętaj o tym, jeśli nie chcesz potem dołączyć do ludzi, którzy uważają, że przez choćby spowolnienie gospodarcze znacznie pogorszyło im się życie. Warto mieć to na uwadze, przecież prawda jest taka, iż nigdy nie możemy nie zadbać o swój biznes.

Warto także zwrócić uwagę, że należy zainwestować w odpowiedni projekt graficzny. Słaby projekt (kurs catia cena) powoduje, iż billboard w Gdańsku (przeczytaj więcej – więcej o billboardach) tak naprawdę nie będzie przynosił odpowiednich profitów. Żywię ogromną nadzieję, że wiesz o co mi tutaj chodzi. Na koniec: są bardzo różne typy reklamy własnej firmy. To naprawdę nie ulega wątpliwości. Jednak chodzi o to, aby odpowiednio dobrać reklamę, aby w żadnym razie kasa nie była wyrzucona w błoto. Zwróć na to uwagę, a prowadzony przez Ciebie interes będzie skuteczniejszy. Myślę, że reklama billboardowa to nie wszystko. Chociaż naturalnie to doskonały początek.

Comments are closed.