panelarrow

apartner-zakopane.pl

najlepsze wspomnienia z podróży

7 listopada 2019
by admin
Możliwość komentowania Możliwości rozliczania pitu za pośrednictwem sieci została wyłączona

Możliwości rozliczania pitu za pośrednictwem sieci

Formularze dokumentów jak PIT za aktualny rok można odnaleźć bez żadnego problemu w internecie. Na niektórych stronach internetowych nie brak również różnych podpowiedzi, które absolutnie uproszczą proces rozliczania PIT-ów różnego rodzaju.

Continue reading

28 października 2019
by admin
Możliwość komentowania Czy na pity 2017 program już jest? została wyłączona

Czy na pity 2017 program już jest?

Co roku pojawia się nowy program, który ma nam dopomóc w uzupełnieniu pitów, co jest powodowane tym, że co jakiś czas zjawiają się nowe ustawy i wytyczne. Dlatego powinno się zaopatrzyć w aktualne programy, a dodatkowo jeszcze powinno się wspierać właściwymi stronami.

Continue reading

1 czerwca 2019
by admin
Możliwość komentowania Program PIT online 2016 jest praktyczny, bezpieczny i ekspresowo się go rozwiązuje została wyłączona

Program PIT online 2016 jest praktyczny, bezpieczny i ekspresowo się go rozwiązuje

Koniec kwietnia to dla większości osób kategoryczny termin złożenia rozliczeń podatkowych za poprzedni rok. Nie ulega wątpliwości, że można to zrobić już z początku roku, mimo to multum osób zostawia każdą rzecz na ostatnią chwilę i później pośpiesznie musi wypełniać PIT.

Continue reading

30 kwietnia 2019
by admin
Możliwość komentowania Jakie formularze PIT dla kogo? została wyłączona

Jakie formularze PIT dla kogo?

Dla kogo formularz PIT 36? Blankiet PIT 36 kierowany jest do tychże podatników, jacy w roku 2014 prowadzili pozarolniczą działalność gospodarczą opodatkowaną na zasadach ogólnych przy zastosowaniu skali podatkowej. Mieści ona także działy specjalne wytwórczości rolnej opodatkowane na ogólnych zasadach przy użyciu skali podatkowej. Osiągane przychody pochodzić mogą także z najmu.

Continue reading