panelarrow

apartner-zakopane.pl

najlepsze wspomnienia z podróży

Cały czas mamy możliwość znaleźć konkretną aktywność. Tak naprawdę nie ma czasu na nudę

Właściwie jakby tak się zastanowić, to nie może istnieć takie coś jak nuda. No bo jak to możliwe, kiedy jest tyle aktywności, jakimi jesteśmy w stanie się zainteresować. Na przykład, kiedy mówimy o miesiącach letnich to zaraz na myśli mamy wszystko, co najwspanialsze, czyli bieganie, grę w piłkę czy pływanie. da się w lato nudzić.

Natomiast i w okresie zimowym jest wiele aktywności, jakie potrafią nas rzeczywiście zainteresować. Pierwsze, co przychodzi na myśl to narty i snowboard. To wiadomo, jak najbardziej, ale przecież, jak okres zimowy to też zabawy na śniegu. Nie jest ważne, czy jesteśmy dorośli czy nie, sanki nigdy się nie znudzą.

W rzeczywistości, prawdziwy problem w okresie zimowym jest wtedy, gdy nie ma śniegu. To ogromne utrudnienie dla ludzi, którzy nie umieją istnieć bez zimowych aktywności. To ludzie, którzy jak zaczyna się zima, to właściwy sprzęt, narty, kurtki snowboardowe , nitro snowboard czy buty snowboardowe i wypad na stok. Niekiedy są jednocześnie takie słabe zimy, iż przecież i śniegu w górach brak, a nie każdy przecież może wybrać się w Alpy.

snowboard na śniegu

Autor: Gavin Craigie
Źródło: http://www.flickr.com

Powinniśmy więc przyznać uczciwie, iż fani zimy mają kłopot, kiedy zima jest jesienna. Gdyż w porze letniej zawsze jest trochę ciepłych dni, chociaż najczęściej jest tak, iż kiedy jesteśmy na urlop, to jak na złość są opady deszczu i jest ogólnie pochmurno. Niemniej, w lato nawet, kiedy jest wiosennie czy bliżej jesieni, to z łatwością jesteśmy w stanie zorganizować sobie czas na świeżym powietrzu. Lato pod tym względem jest na pewno bardziej korzystne, gwarantuje większą dawkę rozrywki i nie jest tak uzależnione od pogody. Wiadomo jednak, iż jak ktoś się w lato jedynie opala to może mieć kłopot, gdyż nikt nie zapewni słonecznej pogody.

Mimo wszystko, skoro ktoś preferuje bardziej aktywne formy rozrywki, to pora letnia i wiosenna jest najlepsza. Właściwie to w każdym okresie, pod każdą szerokością geograficzną jesteśmy w stanie odnaleźć czas na aktywność. Bo właściwie najważniejsze są chęci i pomysł na spędzenie wolnego czasu. Niekiedy trzeba naprawdę dużo, a czasami całkiem niewiele, by świetnie spędzić czas. I nie jest istotne czy jest to zima, lato czy inna pora, liczą się pomysły, odpowiedni klimat i ludzie.
Autor

Comments are closed.

  • Anotis
  • Domański