panelarrow

apartner-zakopane.pl

najlepsze wspomnienia z podróży

5 maja 2020
by admin
Możliwość komentowania Każdy budynek składa się z dużej ilości elementów wśród których wyróżniamy te konstrukcyjne oraz niekonstrukcyjne. została wyłączona

Każdy budynek składa się z dużej ilości elementów wśród których wyróżniamy te konstrukcyjne oraz niekonstrukcyjne.

Każdy budynek składa się z dużej ilości elementów wśród których odróżniamy te konstrukcyjne i niekonstrukcyjne. Do pierwszej kategorii zaliczamy elementy jak np.: dachy, płyty fundamentowe, ściany nośne, belki itp.. Drugi typ zawiera komponenty jak np.: drzwi, okna, luksfery, ściany działowe, bramy itp..

Continue reading

6 października 2019
by M.G.
Możliwość komentowania Podział gruntu została wyłączona

Podział gruntu

Podział nieruchomości jest jedną z podstawowych usług, proponowanych przez podmioty, których głównym obszarem działalności jest geodezja. Jest to także jeden z najbardziej istotnych elementów zarządzania nieruchomościami. Jednym z celów sporządzania projektów podziału nieruchomości jest efektywne wykorzystanie możliwości danej nieruchomości, przy jednoczesnym zachowaniu zgodności wykonywanych działań z wymogami prawa budowlanego oraz Ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym.

Continue reading

25 września 2019
by admin
Możliwość komentowania Programista komputerowy to znaczy zawód innowacji została wyłączona

Programista komputerowy to znaczy zawód innowacji

Świat rozwija się w szalonym tempie. Postęp technologiczny jaki osiągnął ludzki gatunek w ostatnich dziesięcioleciach jest naprawdę imponujący. Zwłaszcza w w nowym stuleciu mamy do czynienia z wprowadzaniem coraz bardziej innowacyjnych, zdumiewających technologii, jakie mogą zmienić nasze codzienne funkcjonowanie.

Continue reading