panelarrow

apartner-zakopane.pl

najlepsze wspomnienia z podróży

26 listopada 2020
by admin
Możliwość komentowania Wspólnota mieszkaniowa – jej rodzaje i zarządzanie wspólnotą została wyłączona

Wspólnota mieszkaniowa – jej rodzaje i zarządzanie wspólnotą

Wspólnota mieszkaniowa to pojęcie, które charakteryzuje ogół posiadaczy, jakich lokale są w składzie pewnej wyznaczonej nieruchomości. W pewnym sensie wspólnota mieszkaniowa jest spółką bądź przedsiębiorstwem, pomimo tego, iż nie posiada osobowości prawnej. Wspólnota w większości wypadków posiada firmę, siedzibę, organy oraz NIP i REGON.

Continue reading

21 listopada 2020
by admin
Możliwość komentowania Jak szybko sprzedać swoje mieszkanie? Sprzedajemy mieszkanie – sami czy przez pośrednika. została wyłączona

Jak szybko sprzedać swoje mieszkanie? Sprzedajemy mieszkanie – sami czy przez pośrednika.

Gdy decydujemy się na sprzedaż mieszkania należy podjąć ważną decyzję – czy postaramy się je sprzedać samodzielnie, czy będziemy korzystać z usług agenta. Tak się niestety składa, że sporadycznie się zdarza, że można spotkać naprawdę rozsądnych pośredników. Krąży takie przekonanie, że to głównie młodzi ludzie, którzy dorabiają w ten sposób i, iż pośrednik znika, w momencie gdy okazuje się, że ich prowizja ze sprzedaży będzie niewysoka lub iż potencjalny kupiec jednak nie uzyska kredytu na jego zakup.

Continue reading

20 listopada 2020
by admin
Możliwość komentowania Wielość posiadłości we Wrocławiu została wyłączona

Wielość posiadłości we Wrocławiu

Wrocław jest miejscowością, do której ciągle przybywają nowi ludzie chcący zostać na stałe, dlatego też rynek związany z nieruchomościami jest ciągle bardzo chłonny. We Wrocławiu stale otwierane są kolejne biura nieruchomości pełne ofert mieszkań do wynajęcia lub kupna czy to z drugiej ręki czy też na rynku pierwotnym. Stąd też inwestycje deweloperskie we Wrocławiu stale cieszą się ogromną popularnością.

Continue reading