panelarrow

apartner-zakopane.pl

najlepsze wspomnienia z podróży

Najlepsze miejsce na przyjęcie weselne – sala balowa, restauracja i pokoje gościnne w jednym.

Najbardziej oblegane restauracje na huczne wesela i małe imprezy weselne to te, które zapewniają dużo miejsca, wyborny catering a dodatkowo miejsca hotelowe dla naszych gości weselnych. Czy trafimy na takie miejsce niedaleko od Wrocławia?

Catering

Autor: Drew Hubbard, Ben & Lisa Waters
Źródło: http://www.flickr.com
Oczywiście, że tak! Zarówno sam Wrocław, jak i jego okolice, oferują całkiem pokaźną ilość miejsc, gotowych zorganizować niepowtarzalną zabawę. Ekskluzywna restauracja w Brzegu Dolnym (oferta w Brzegu Dolnym)

zaplanuje dla nas przyjęcie zarówno na trzydzieści, jak i na 300 osób, gdyż posiada wspaniałą, klimatyzowaną, piękną salę bankietową. Niezaprzeczalnym plusem restauracji jest fakt, że sala mieści się na parterze, a na górze, w pokojach gościnnych, możemy ulokować naszych przybyłych gości weselnych, dlatego dodatkowy hotel mamy z głowy, a wygoda pobytu zwiększa się maksymalnie.

My również możemy spędzić noc w apartamencie, szczególnie jeśli planujemy poprawiny następnego dnia.

Kliknij bez strachu tu a stwierdzisz, że w najświeższym źródle (http://www.sklepgoodfood.pl/oliwki-zielone-goodfood-oliwki-zielone-cale-3kg,c48,p26,pl.html) zaprezentowano niesamowicie ciekawe wiadomości. One też są emocjonujące.

Całą oprawę naszego przyjęcia i dekorację sali możemy ustalić bezpośrednio z kierownikiem restauracji, który ma pod sobą salę i hotel. Możemy całkowicie powierzyć ją obsłudze sali, lecz możemy też zgłosić wcześniej nasze sugestie i dobrać kolorystykę na przykład do ozdób pary młodej. Jeżeli nie mamy chęci i nie czujemy się pewnie w tej materii, postawmy całkowicie na doradztwo kwiaciarki albo firmy na co dzień organizującej wesela. Jeżeli chodzi o catering, restauracja zapewni nam nie tylko wyśmienite menu podczas całego naszego przyjęcia, ale też zaproponuje naszym gościom śniadanie oraz catering (przejdź dalej fit catering w katowicach) na poprawinach.

Pokój hotelowy

Autor: Prayitno/more than 2.5 millions views: thank you!
Źródło: http://www.flickr.com
Całe menu, które zagości na weselnym stole, możemy ustalić dużo wcześniej z szefem kuchni i dobrać do posiłków alkohole. Warto zaufać zdaniu szefa kuchni, który ustali menu stosownie do imprezy i naszych zaproszonych gości i uwzględni zarówno ofertę sezonową (szparagi, truskawki, agrest), jak i preferencje maluchów albo osób starszych. Dobrze jest zaplanować również urocze upominki jako podziękowanie dla naszych gości, na przykład w postaci fantazyjnie zapakowanego wyboru ciast i butelki dobrego trunku.

Restauracja w Brzegu Dolnym a w szczególności to miejsce ekskluzywne, w którym na pewno warto zorganizować niepowtarzalne przyjęcie weselne i do którego warto zaprosić naszych miłych gości. Ani przez moment nie będziemy się martwićo organizację i przebieg wesela, a po naszej imprezie niejednokrotnie będziemy chcieli tam wrócić.

Comments are closed.