panelarrow

apartner-zakopane.pl

najlepsze wspomnienia z podróży

21 października 2020
by admin
Możliwość komentowania Ubrania termoaktywne – jak to właściwie działa? została wyłączona

Ubrania termoaktywne – jak to właściwie działa?

Żyję w górskiej wsi. Dla mnie pejzaż zielonych trójkątów za domem, zamglonych o brzasku, jest codziennością. Co w ogóle nie oznacza nudy – gdy dosięgasz wzrokiem gór nie potrzeba ci już odbiornika telewizyjnego, wystarczy odrobina uwagi. I mamy widowisko! Rano zdarza się, że mgiełka unosi się jak zasłona w teatrze. Popularną jest opinia, że górale umieją szóstym zmysłem przewidywać aurę.

Continue reading

21 października 2020
by admin
Możliwość komentowania Jak nabywać została wyłączona

Jak nabywać

Niewątpliwie, zapewne większość osób dorosłych zgodziłaby się z tym, że własny dom jest jedną z najistotniejszych kwestii w życiu. Jest to zupełnie naturalne, jeżeli weźmie się pod uwagę ilość czasu, jaką spędzamy w naszym domowym zakątku.

Continue reading

20 października 2020
by admin
Możliwość komentowania Jak należy murować ścianę? Jakie są reguły? O jakich rzeczach na pewno trzeba nie zapomnieć? została wyłączona

Jak należy murować ścianę? Jakie są reguły? O jakich rzeczach na pewno trzeba nie zapomnieć?

Do wybudowania ścian zewnętrznych używać można różnego typu surowce, na przykład gazobeton, ceramika czy silikat. Jakie znane są najważniejsze reguły murowania, jakie trzeba poznać. W jaki sposób wygląda murowanie ścian krok po kroku?Zaczynamy od pierwszej warstwy – ściany należy stawiać na zaizolowanym fundamencie. Niezależnie od tego, którą technikę murowania wykorzystamy, pierwsza warstwa muru musi być położona zaprawie standardowej o grubości dwóch-trzech centymetrów. Jej najważniejsze zadanie to zmniejszenie ewentualnych nierówności w poziomie fundamentu, dzięki czemu możemy uzyskać idealny poziom.

Continue reading

15 października 2020
by Kamil Skorupiński
Możliwość komentowania Dopasuj ogrodzenie do swojego podwórka. została wyłączona

Dopasuj ogrodzenie do swojego podwórka.

Chcesz czuć się bezpiecznie w swoim domu? Mieć pewność, że żaden nieproszony gość nie wkroczy na twojej posesji? Nic prostszego. Wystarczy właściwie dobrane ogrodzenie Twojego terenu. Wtedy żaden człowiek lub zwierzę nie znajdzie się – nawet przypadkiem tak oznaczone pole.

Continue reading