panelarrow

apartner-zakopane.pl

najlepsze wspomnienia z podróży

Jeśli jesteśmy gospodarzami domu i właśnie zaplanowaliśmy remont podłóg, to należy pomyśleć także o zamontowaniu listw przypodłogowych drewnianych oraz drzwi fornirowanych

O posesję warto dbać. Czasami trzeba coś zreperować, aby wszystko wyglądało jak w zegarku, a nierzadko po prostu mamy ochotę na odnowienie domu i zakup nowych mebli i drzwi oraz wymalowanie ścian.

Jeśli już zaczynamy nieduży remont trzeba rozejrzeć się za z nowościami, które w ostatnim czasie pojawiły się na rynku.
drzwi fornirowane

Autor: Oto Polska Blog
Źródło: http://www.flickr.com

Drzwi fornirowane stały się w ostatnim okresie niezwykle popularne. Są tańsze niż drzwi drewniane, a prezentują się identycznie. Cała tajemnica tkwi w sposobie produkcji. Wewnątrz drzwi mamy popularniejsze, a więc nie tak drogie drewno, a od zewnątrz już takie, jakie zechcemy – dąb, orzech lub inne. Na wewnętrzną warstwę drewna są naklejane cienkie warstwy tego drewna, które będzie dostrzegalne dla oka. drzwi fornirowane zawsze będą wyglądały jak najlepszej jakości drzwi drewniane, ponieważ takie one i są. Niektóre forniry mają zauważalną porowatość drewna, a niektóre po zalakierowaniu staną się niemal całkowicie gładkie. Wszystko jest zależne od drewna, które wybraliśmy. Jeżeli chcemy już wymieniać drzwi, należy również pomyśleć o wymianie cokolików.

Nie zwlekaj, zobacz tekst na witrynie (http://zawiesiawroclaw.pl/category/liny), która również Cię zaciekawi. Przeczytasz tam m.in. informację o zajmującej Cię tu tematyce.

Listwy przypodłogowe drewniane, takie jak te: , powinny być zrobione z tego samego drewna co drzwi. Wtedy będą się rewelacyjnie komponować i radować oko jednolitą tonacją.

Listwy przypodłogowe drewniane mają przeróżne wymiary. Ich niezwykła zaletą jest to, że są trwałe i nniepodatne na uszkodzenia. Są także wodoszczelne i nie butwieją.

Comments are closed.