panelarrow

apartner-zakopane.pl

najlepsze wspomnienia z podróży

Jakie miejsca można polecić na urlop podczas naszych zimowych miesięcy

Poszukując pomysłu na wyjazd w wakacje coraz więcej osób kieruje się w kierunku egzotycznych miejsc. Wynika to z paru rzeczy. Po pierwsze ludzie zaczynają więcej zarabiać, a co za tym idzie mają okazję na pojechanie gdzieś dalej. Poza tym oferty turystyczne takich właśnie krajów są w zimie, kiedy w naszym kraju panują po prostu mrozy. A w afrykańskich czy azjatyckich krajach w tym czasie świeci słońce i są doskonałe warunki do odpoczynku. Przykładowo bardzo dużym zainteresowaniem wśród klientów biur podróży cieszą się wakacje Dubaj. Kraj ten znany był do niedawna tylko z wydobycia ropy, lecz jakiś czas temu zdecydowano się postawić w nim na turystykę. I to turystykę z prawdziwego zdarzenia, dla turystów jacy mają sprecyzowane potrzeby i są w stanie za nie odpowiednio zapłacić ( czytaj http://www.eccotravel.eu/tajlandia/czytaj ). Łącznie z tym, że zostały w Dubaju wybudowane sztuczne wyspy z ekskluzywną bazą hotelową, i sporo pozostałych atrakcji znanych na cały świat. Ale Dubaj test również jednym z największych światowych centrów handlu, swoje sklepy tam mają wszystkie największe światowe marki.

Dubaj

Źródło: pixabay.com

Na promocyjne wyprzedaże, jakie odbywają się w pierwszych tygodniach roku przybywa do Dubaju bardzo duża liczba turystów, którzy planują zakupić coś atrakcyjnego w dobrej cenie, a równocześnie przyjemnie wypocząć na wspaniałych plażach. Równie śliczne plaże ma kolejny kraj chętnie odwiedzany przez turystów to znaczy Tajlandia. Tajlandia proponuje całkowicie odmienny wypoczynek niż Dubaj. Leżąc w innej strefie klimatycznej może poszczycić się przepiękną przyrodą, nie tylko na wybrzeżu, lecz również w środku lądu.

Bez wątpienia atrakcją Tajlandii są liczne zabytki, liczące czasem i parę tysięcy lat. Tajlandia to także miejsce, jakie odwiedzają szukający mocniejszych wrażeń mężczyźni, liczne kluby, dyskoteki i bary zachęcają do całonocnego szaleństwa (podróżuj po świecie). Najlepszympodróżuj po świecieycieczki jest środek naszej zimy, więc jeśli ktoś chce złapać nieco opalenizny w grudniu czy styczniu, to może tam spokojnie pojechać. Wśród popularnych miejsc na zimowe wyjazdy można również wymienić inne kraje afrykańskie, przykładowo Kenię czy RPA.

Comments are closed.