panelarrow

apartner-zakopane.pl

najlepsze wspomnienia z podróży

Co brać pod uwagę myśląc o mieszkaniu na stołecznych Bielanach?

Graniczące z centralnymi dzielnicami Warszawy, ale też bardziej odległe od śródmieścia – stołeczne Bielany jako rejon stolicy są ciekawym połączeniem dla ludzi wolących dojeżdżać do śródmieścia i nie płacić przy tym bardzo wysokich czynszów. Nowe budownictwa wcale nie są droższe niż starsze mieszkania w istniejących już blokach.
Konkretne szczegóły wyszukamy np. na stronach ogłoszeń mieszkaniowych.

własne cztery kąty
Wyszczególniane są wszelkie istotne kryteria jak: rozlokowanie w dzielnicy, ilość pokoi, nawet rok budowy lub jej zakończenia. Tak, planowanego zakończenia – w nowym budownictwie dogrywanie szczegółów mieszkaniowych ma miejsce wcześniej, potem gotowe mieszkanie jest już przez kogoś „zarezerwowane”. Już dzisiaj w internecie znajdziemy propozycje na kupno (sprawdź koniecznie – nieruchomości hiszpania nad morzem cosmohomes) mieszkań, których datę otwarcia przewiduje się na 2016 rok. Za najęcie i sprzedaż oraz zadbanie o spokój na rosnącym osiedlu zajmują się firmy deweloperskie.Cena za metr kwadratowy powierzchni mieszkania na Bielanach statystycznie oscyluje w przedziale 5-8 tys. zł. Wskaźnik ten nie idzie w parze z rokiem budynku, bywa i tak, że to właśnie kilkuletnie mieszkania są droższe w utrzymaniu od nowoczesnego i … jeszcze nie istniejącego budownictwa. Oczywiste wydają się też różnice kilkunastu tysięcy w mieszkaniach o podobnym standardzie, kiedy któreś posiada o kilka pokojów więcej. Przeciętne dwupokojowe mieszkanie na piętrze to koszt w granicach 300 tysięcy do pół miliona złotych.

Jeżeli czytasz ten artykuł to znaczy, że temat Cię bardzo zafascynował – wejdź na odnośnik do strony producent opakowań tekturowych, a znajdziesz równie atrakcyjne informacje.

Za cztery pokoje w tej dzielnicy zapłacimy nawet do miliona złotych.

nowe budownictwo

Autor: Loozrboy
Źródło: http://www.flickr.com/photos/loozrboy/5121533005/
Bardzo ważna dla warszawiaków w tutejszych warunkach, jest sprawa tolerancji skali głośności. Znaczenie odrywają też solidne okna. W centrum nie można uciec od zgiełku, a tym samym nie da się zdobyć mieszkania, całkowicie wyciszonego. Mieszkania na Bielanach wyróżnia „umiarkowany stopień” wyciszenia – przeglądamy – apartamenty na Bielanach. Cena lokum potrafi spaść w przypadku kupowania mieszkań na parterach – zarówno przez większe nagłośnienie z ulicy oraz potencjalne zagrożenie. Wynajmujący i kupujący mieszkania na parterach wiedzą w czym rzecz.
Dla mieszkańca kupującego mieszkanie w Warszawie, w tej jak i innej dzielnicy, kluczowa jest także sprawa logistyki. Odległość od sklepów i miejsca pracy to podstawa, do tego dochodzą kwestie dopasowania do przystanków, szkół itp.

Comments are closed.