panelarrow

apartner-zakopane.pl

najlepsze wspomnienia z podróży

Beskid Śląski ma sporo atrakcji dla urlopowiczów i mieszkańców szczególnie piękne pasmo górskie

Najwyższymi wzniesieniami Beskidu Śląskiego są Skrzyczne czy Barania Góra. Takie regiony jak na przykład Szczyrk, Wisła bądź Ustroń przyciągają urlopowiczów nie tylko z całej Polski, ale także z zagranicy przez pełny rok. Beskid Śląski oferuje wyśmienite trasy turystyczne i mnogie atrakcje, na przykład festiwale bądź przedstawienia, jakie wyłącznie w samym czasie wakacyjnym odbywają się praktycznie co sobotę oraz niedzielę.

Beskidy, góry

Autor: Greg_Men
Źródło: http://www.flickr.com
Jest to także wspaniałe miejsce dla narciarzy, gdzie są w czasie zimowym przygotowywane trasy z wyciągami dla narciarzy i wyciągi saneczkowe czy też krzesełkowe. Na rzecz podróżników jacy nie mogą wytrzymać do zimy, żeby poszusować na nartach, w Bystrej nieopodal Bielska-Białej otwarty jest całoroczny punkt, gdzie istnieją szlaki narciarskie. Ze Skrzycznego można polecieć na paralotni bądź lotni i zjechać na dostosowanych do tego rowerach górskich.

Między innymi w Bielsku-Białej na stokach Dębowca oraz w Ustroniu, na zboczach Czantorii Wielkiej lub na stokach Równicy są szyny saneczkowe będące kapitalną atrakcją i zabawę dla pełnej rodziny.

Opisywana w tym miejscu kwestia jest według Ciebie cenna? Jeżeli tak, to wejdź do serwisu nike sklep, który publikuje pokrewne tematy.

W Ustroniu wskazane jest także odwiedzić Leśny Park – warto zobaczyć. Niespodzianek. Entuzjaści gokartów zdołają poszusować gokartami na szczególnym szlaku w Bielsku-Białej.

W Bielsku-Białej na legendarnych Błoniach znajduje się lokalizacja ruchu drogowego, gdzie można pożyczyć gokarty napędzane siłami mięśni i poszusować się na ulicach z miniaturowymi znakami drogowymi i działającą sygnalizacją świetlną. W Beskidzie Śląskim należałoby również odwiedzić słynne Muzeum Koronki w Koniakowie. Beskid Śląski oferuje sporo atrakcji przez cały rok, zatem każdy odnajdzie coś dla siebie.

Beskid śląski noclegi ma przygotowaną propozycję wielu hoteli, pensjonatów czy też pokoi gościnnych. Do większych i najbardziej znanych przystają na przykład Hotel Gołębiewski w Wiśle. W Szczyrku natomiast posiadamy Hotel Meta czy Hotel Orle Gniazdo. Zaś w Ustroniu istnieje śliczny Hotel Diament, w Bielsku-Białej natomiast jest Hotel President.

Beskid śląski noclegi również proponuje sporo pensjonatów czy też pokoi gościnnych w pięknych otoczeniach z krajobrazem na góry. W górach tymczasem jest sposobność spania w schroniskach, gdzie są przygotowywane kwatery dla wczasowiczów.

Comments are closed.