panelarrow

apartner-zakopane.pl

najlepsze wspomnienia z podróży

Alternatywne sposoby na spędzanie wolnego czasu ze swoją rodzinką

Przy okazji wszelkiego rodzaju świąt zwykle we wszystkich naszych domach powtarza się niemalże ten sam schemat – rodzina zazwyczaj spotyka się przy wspólnym stole, co roku rozmawiając o tym samym, a w dodatku co roku przygotowując te same potrawy.

tableau - sport

Autor: Your Best Digs
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli masz już dość tego typu spędów rodzinnych, chciałbyś przełamać ten schemat i zrobić coś szalonego, dzisiaj mamy dla Ciebie kilka podpowiedzi, jak zrobić coś szalonego!
Rozwiązania na Wielkanoc
Wprawdzie zimowisko w górach na pewno nikogo nie dziwi, czy myślałeś jednak kiedyś o tym, aby spędzić w górach także Wielkanoc? Taki kilkudniowy wyjazd z bliską rodziną może być świetnym pomysłem na spędzenie tych właśnie świąt. Oczywiście sporo zależy od tego, kiedy dokładnie w danym roku są święta i jaka dokładnie będzie pogoda, jednak ostatnimi czasy zazwyczaj to Wielkanoc jest mocniej zimowa niż Boże Narodzenie (polecam okazję dotyczącą produktu: kartki bożonarodzeniowe ilustris) (sprawdź przykłady).

Nasz atrakcyjny news (https://tokarnia-sosenka.com.pl/pl/c/BOMBKI-I-ZAWIESZKI/353) zaciekawił Cię tak bardzo, że masz chęć na następne? Niezwykle nas to cieszy. Więc wejdź w podany link.

Wielkanoc w górach to przecież nie tylko polskie góry, lecz także możliwość wyjechania za granicę – przykładowo we Włoszech sezon zimowy co roku trwa niemalże do początku maja! Łączenie paru dni Wielkanocy z kilkoma dodatkowymi dniami urlopu to bez wątpienia znakomity pomysł na Wielkanoc w górach na nartach lub snowboardzie – planuję spędzenie Wielkanocy w górach.

podróże

Autor: Jarosław Pocztarski
Źródło: http://www.flickr.com
Rozwiązania na Boże Narodzenie
sezon

Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
Oczywiście zimą także możesz wybrać się w góry, jednakże my oczywiście polecamy wybranie trochę cieplejszego kierunku. Jeśli chcesz się uwolnić od panującej w Polsce szarugi i mrozu, wtedy świetnym rozwiązaniem dla Ciebie będzie zwłaszcza wyjazd w jakieś ciepłe kraje.

Jeśli się na to zdecydujesz, wówczas bez wątpienia nie będziesz żałował swojej decyzji i z pewnością będziesz wspominać te święta jako jedne z najlepszych świąt Bożego Narodzenia w całym Twoim życiu!

Comments are closed.